Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.
Tasarruf Modu
Memnuniyet Anketi

Enerjisa Enerji A.Ş. olarak, her sektörün ve kuruluşun özgün yapısını değerlendirerek, müşteri odaklı alternatif çözümler üretiyoruz. Üretim kalitesi ve konfor seviyesinden ödün vermeden enerji tüketiminde tasarruf sağlıyoruz.

ESCO MODELİ NEDİR?

Enerji tüketimi olan her nokta enerji verimliliği potansiyeline sahiptir. ESCO Modeli ile atık ısının geri kazanımı, iklimlendirme, basınçlı havanın kullanımı, elektrik motorları, aydınlatma gibi farklı uygulama alanlarında enerji verimliliği çözümleri sunar. 

ESCO MODELİ İLE TASARRUF
ENERJİSA İLE ESCO MODELİ


Enerjisa olarak ESCO modelini sunuyor, sermaye ve iş gücünüzü verimli kullanmanızı hedefliyoruz. Yatırım yükünüzü hafifletirken, sektör tecrübemiz ve uzman kadromuz ile sizin için tüm fizibilite çalışmalarını yaparak, anahtar teslim projeler gerçekleştiriyoruz. Böylece tüm tesisler için büyük maliyet kalemi oluşturan enerji tüketiminden, zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlıyoruz.

 

 

ESCO MODELİ İLE GELEN KAZANIMLAR

 

UYGULAMA VE HİZMET ALANLARI

 

LED AYDINLATMA ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

HEMEN BAŞVUR

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu Numaranız
E-posta Adresiniz

Mesajınız gönderildi!
Mesaj gönderilirken hata oluştu!
Karakter limitini geçtiniz!

Diğer Hizmet Alanları

Güneş Enerjisi

Hemen Başvur

Eşarj

Hemen Başvur

Yeşil Enerji

Hemen Başvur

Elektrik Tarifeleri

Hemen Başvur