Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.
Tasarruf Modu
Memnuniyet Anketi
Enerjisa Hakkında

Teknoloji ve İnovasyon

Enerjisa, 14 ilden oluşan 3 faaliyet bölgesinde, yaklaşık 21 milyon aşkın kişiye dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunma hedefiyle, gerçekleştirdiği tüm projelerde ve tüm süreçlerinde teknolojiden etkin şekilde faydalanmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, insana değer katan yeni inovatif fikirleri hayata geçirmek, müşteri odaklı çözümlerle büyümek, müşterilere inovatif, özel hizmet ve çözümler sunmak Enerjisa’nın öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır. Dijitalleşen dünyayı yakından takip eden Enerjisa, mobil uygulamaları ile müşterilerine kolaylıkla ulaşabilecekleri hizmetler sunmaktadır.

Temel hedefi müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda, farklılaşma konusunda değişik ürün ve hizmetler sunabilmek olan Enerjisa, dijital kanallar, teknoloji ve ürün geliştirmeyi içeren geniş bir yelpazede müşterilerine değer yaratacak çözümleri geliştirmek üzere yatırımlarını sürdürmektedir. Enerjisa, iş alanları ile ilgili Türkiye’deki tüm teknolojik gelişmeleri veya trendleri, tüm iş modellerini yakından takip ederek en uygun zamanda ve gerekli gördüğü zamanda çalışmalarına ekleyerek müşterileri için yeni geliştirmeler sunmaktadır.