Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.
Eşit Erişim

Enerjisa ile Eşit Erişim

Sektördeki öncü rolümüzün bilinciyle tüm hizmetlerimizin ve ürünlerimizin topluma etkilerine odaklanıyor, işimizin merkezinde yer alan sürdürülebilirlik yaklaşımımız sayesinde herkes için daha iyi bir gelecek sağlamak için hep birlikte çalışıyoruz.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Amaçlarını da merkezine alan yol haritamız kapsamında tüm kaynaklara erişimde kapsayıcılık, çeşitlilik ve eşitlik, toplumun refahına katkıda bulunmamızda ve toplumda olumlu bir etki yaratmamızda temel odak alanlarımız arasında yer alıyor.

Bu kapsamda başlattığımız Enerjisa Eşit Erişim Uygulaması ile, hem fiziki ve hem dijital kanallarımızda sunduğumuz tüm hizmetlerin tüm müşterilerimiz için daha erişilebilir olmasını ve işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmelerini amaçlıyoruz.

Bu amaçla hayata geçirdiğimiz engelsiz fiziksel alanlar, Enerjisa dijital kanallarında sesli simülasyon ile hizmet seçeneği, Braille alfabesi ile hazırlanan fatura ve sözleşmeler, Müşteri Hizmet Merkezlerimizde işaret dili ile iletişim seçeceği ve daha pek çok yenilik ile ‘Herkes İçin Daha İyi Bir Gelecek’ için çalışmaya devam ediyoruz.