Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.
Tasarruf Modu
Memnuniyet Anketi
İşimin Enerjisi başlığı ile kurumsal müşterilerimize sunduğumuz ürünlerimizi, onların ihtiyaç ve tercihlerine göre tasarlıyoruz. Aşağıda sunduğumuz ürünler altında, esnek fiyatlandırma tipleri ile hazırlıyoruz. Bunun yanında aşağıdaki her ürün tipi için ödeme vadesi çeşitlendirme seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz firmalarının koşullarına en uygun ödeme vadesini seçebiliyor.

Sabit Fiyatlı Ürün
Sözleşme süresi boyunca piyasadaki maliyetlerden ve ulusal tarifede meydana gelebilecek değişiklerden etkilenmeyen, aynı birim fiyat ile enerji tedarikine devam edilen üründür.

YEKDEM’i Hariç Sabit Fiyatlı Ürün
YEKDEM* maliyeti dışındaki diğer piyasa dinamiklerinin, sözleşme süresi boyunca sabit olduğu üründür. Sözleşme süresi boyunca YEKDEM hariç birim fiyatta değişiklik olmazken, açıklanan YEKDEM birim maliyetine göre toplam birim fiyat her ay güncellenir.

PTF** + YEKDEM’e Endeksli Ürün
Müşterimizin tüketimi için yapılan enerji tedarik maliyetlerine endeksli üründür. Sözleşme süresi boyunca piyasa maliyetlerinin değişimine göre birim fiyat değişiklik gösterir.

Ulusal Tarife Endeksli Ürün
EPDK tarafından yayınlanan ulusal tarife fiyatları üzerinden indirimli olarak sunulan üründür. Ulusal tarife fiyatları azaldığında ya da arttığında aynı indirim oranı uygulanarak enerji tedarikine devam edilir. Böylece sözleşme süresi boyunca müşterilerimiz her zaman Ulusal Tarifeden daha avantajlı elektrik kullanımı yapabilir.*Yenilenebilir Enerji Kaynaklarını Destekleme Mekanizması.
**Piyasa Takas Fiyatı

HEMEN BAŞVUR

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu Numaranız
E-posta Adresiniz

Mesajınız gönderildi!
Mesaj gönderilirken hata oluştu!
Karakter limitini geçtiniz!

Diğer Hizmet Alanları

Güneş Enerjisi

Hemen Başvur

Eşarj

Hemen Başvur

Enerji Verimliliği

Hemen Başvur

Yeşil Enerji

Hemen Başvur