Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.
Tasarruf Modu
Memnuniyet Anketi

Enerjisa Enerji A.Ş. olarak, verimlilik ve tasarrufu her zaman ön planda tutan müşteri odaklı bir anlayışla hareket ediyoruz. Enerjinin tüketildiği yerde üretilmesinin sağladığı ticari ve teknik faydayı müşterilerimize sunabilmek için kapsamlı bir hizmet gerçekleştiriyoruz.

Kojenerasyon ve Trijenerasyon Nedir?

Yerinde üretim, enerjinin tüketildiği yerde üretilmesini ifade eden bir tesis anlayışıdır. Kojenerasyon, birleşik ısı - güç üretimi anlamına gelirken; Trijenerasyon, birleşik ısı ve güç üretiminde soğutma faydası da sağlar.

Kojenerasyon sistemleri ile elektrik ve ısı aynı yerde üretilir, bu sayede teknik ve ekonomik verimlilik sağlanır.  Ayrıca açığa çıkan atık ısı kullanılabilecek duruma getirilebilir ve çeşitli ısıtma ya da buhar ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılabilir.

Trijenerasyon sistemleri ile elektrik ve ısıya ek olarak soğutmanın da aynı yerde üretilmesi sağlanır. Bu yöntem ile enerji maliyetleri büyük oranda azalır.

 

ENERJİSA İLE İŞ MODELİ

Her iki ürün için de sunduğumuz uçtan uca hizmette, müşterilerimizin yatırım yükünü hafifletecek finansal çözümlerle birlikte, uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanan ve kurulumu gerçekleştirilen sistemden sağlayacağı verimlilik sayesinde enerji maliyetlerini büyük oranda düşürür.

UYGULAMA İLE GELEN KAZANIMLAR

 

NERELERDE UYGULANABİLİR?

HEMEN BAŞVUR

Adınız Soyadınız
Cep Telefonu Numaranız
E-posta Adresiniz

Mesajınız gönderildi!
Mesaj gönderilirken hata oluştu!
Karakter limitini geçtiniz!

Diğer Hizmet Alanları

Güneş Enerjisi

Hemen Başvur

Eşarj

Hemen Başvur

Enerji Verimliliği

Hemen Başvur

Yeşil Enerji

Hemen Başvur

Elektrik Tarifeleri

Hemen Başvur