Tasarruf Modu ile cihazının ekran parlaklığını optimum seviyeye düşürüp, daha az enerji harcar ve böylece enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu alandan açıp kapatabilirsiniz.
Tasarruf Modu
Memnuniyet Anketi

Enerjisa Partner Hub’a Hoşgeldiniz


Bizimle iş ortaklığı yapmak istediğiniz alana tıklayın, geleceği birlikte şekillendirelim.

Enerjisa Partner Hub Nedir?

Enerjisa Enerji olarak öncelikli hedefimiz yenilikçi ürün ve hizmetleri bireysel ve kurumsal müşterilerimize sunmak ve yeni teknolojiler ile dijitalleşme süreçlerimizi hızlandırmak. Enerjisa Partner Hub, Enerjisa Enerji ile iş ortaklığı yapmak ve/veya birlikte ürün geliştirmek isteyen, ekibine, ürününe ve ürün geliştirme yetkinliklerine güvenen, daha önce müşteri edinmiş her ölçekteki şirkete açık.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Müşterilerimizin enerjiyi daha verimli kullanmalarını sağlayarak onlara değer yaratacak yeni teknoloji çözümleri arıyoruz

Sürekli
İncele
YAPAY ZEKA

YAPAY ZEKA

Yapay zeka teknolojileri ile yenilikçi çözümler üreten şirketler arıyoruz.

Sürekli
İncele
AKILLI CİHAZLAR - IoT

AKILLI CİHAZLAR - IoT

Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve zenginleştirecek akıllı cihazlar sunan şirketler ile iş ortaklığı yapmak istiyoruz.

Sürekli
İncele
ELEKTRO MOBİLİTE

ELEKTRO MOBİLİTE

Elektrikli ulaşımın yaygınlaşmasını sağlayacak çözümleri olan şirketler ile iş ortaklığı yapmak istiyoruz.

Sürekli
İncele
ENERJİ İZLEME - OTOMASYON

ENERJİ İZLEME - OTOMASYON

Kurumsal müşterilerimizin enerji tüketimlerini izleyebilmelerini ve otomasyon ile enerjiyi en verimli şekilde tüketmelerini sağlayacak çözümler arıyoruz.

Son Başvuru Tarihi: 29.02.2020
İncele

Size ne sunuyoruz?

İş Ortaklığı

Çözüm Ortaklığı

Yatırım

Mentörlük

Başvuru Süreci

Enerjisa Partner Hub’a yapacağınız başvuru aşağıdaki süreçten geçecek. Başvuru sürecinizin her adımı tamamlandığında size e-posta ile bildirim yapacağız.

Online Başvuru: Başvurunuzu online formumuza girmiş olduğunuz bilgiler ışığında değerlendiriyoruz. Bu nedenle forma girdiğiniz bilgileri mümkün olduğunca ayrıntılı yazıyor olmanız bizim için önemli.

Ön Değerlendirme: Ön değerlendirme adımında online başvuru formuna girmiş olduğunuz bilgileri Enerjisa içerisindeki konu uzmanları ile birlikte değerlendiriyoruz.

Seçilen Şirketler ile Görüşme: Bir önceki değerlendirme sürecimizden geçtiğiniz takdirde sizinle ofisimizde, eğer gelemiyorsanız Skype üzerinden ortalama 2 saat sürecek olan bir görüşme planlamaktayız. Bu görüşmede sizi ve çözümlerinizi daha iyi tanımayı ve beraber nasıl değer üretebileceğimiz konusunu ayrıntılandırmayı amaçlamaktayız.

Enerjisa Sunumu ve Değerlendirmesi: Görüşme sonrasında yaptığımız değerlendirmeden geçtiğiniz takdirde, ürün, servis ya da çözümünüzü Enerjisa içerisindeki onay mekanizmalarına sunuyoruz. Süreç devam ediyorsa çözümünüzün özelliğine göre PoC ve Pilot seçeneklerinden bir tanesini seçerek gizlilik anlaşması imzalama sürecine geçiyoruz.

Sorularınız veya bizimle iletişime geçmek için isbirlikleri@enerjisa.com adresine mail atabilirsiniz.

1

Online
Başvuru

 
2

Ön
Değerlendirme

3 İş Günü
3

Seçilen
Şirketler İle
Görüşme

10 İş Günü
4

Enerjisa
Sunumu ve
Değerlendirmesi

Takip Eden Ayın Son Haftası